اعضاء جدید هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران انتخاب شدند

 انتخابات اعضاء جدید هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران با حضور اعضاء این انجمن در هتل آکادمی فوتبال المپیک تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خالص سازان ، در این انتخابات آقایان یوسف مرادلو با کسب 41 رأی ، حمید علاماتی با 40 رأی ، علی وثیقی مطلق با 33 رأی ، سیروس میانجی با 32 رأی و ابوالفضل امیری با 18 رأی به عنوان اعضاء اصلی هیأت مدیره و آقایان شاپور امیری با 17 رأی و محسن پاک روان نژاد با 4 رأی به عنوان اعضاء علی البدل هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران به مدت دو سال انتخاب شدند و همچنین آقایان بهرام بهادری با کسب 32 رأی به عنوان بازرس اصلی و حنیفه تاره با 6 رأی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب  گردیدند.
در ابتدا این برنامه یوسف مرادلو رئیس هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران ضمن تقدیر و تشکر از همراهی اعضاء این انجمن با هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران در پیشبرد اهداف این انجمن گفت : انتخابات برگزار شده در کشور نشان از بلوغ فکری و شعور اجتماعی مردم ایران بود و مناظرات برگزار شده و مسائل بعد از انتخابات همه نشان از جایگاه والای کشورمان در سطح بین المللی است و امیدوارم دولت با همراهی و همفکری همه مردم در ساختن کشورمان بیش از پیش موفق باشد.
وی با بیان اینکه اقدامات بسیار ارزشمندی در انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران انجام شده اظهار داشت : عمر انسان با ارزش تر از همه چیز است و نمی توان با پول لحظه ای از عمر با ارزش انسان را خرید و اعضاء محترم هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران از جان و عمر عزیز خود برای تعالی پیشبرد اهداف سازمانی انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران مایه گذاشته اند تا شاهد توسعه بیش از پیش صنعت سرب و روی در جای جای صحنه های بین المللی باشیم و بنده به نوبه خود صميمانه از زحمات اين عزيزان تشكر و قدرداني مي كنم.
رئیس هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران با اشاره به برگزاری 193 جلسه در این انجمن در دوره قبل اظهار داشت :23947 کیلومتر در یک سال گذشته برای حل مشکلات و پیگیری مسائل انجمن و صنعت طی مسیر شده است.
مرادلو ادامه داد : همه سوار یک کشتی هستیم و اگر سود کنیم همه سود می کنند و اگر ضرر کنیم بی شک همه اعضاء انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران ضرر خواهند کرد.
 وی نزدیکی ، مطالعه ومطلع شدن از اقدامات انجمن و پرسش و پاسخ  در خصوص كليه ابهامات را عامل اتحاد وانسجام توسعه صنعت سرب وروی عنوان کرد و افزود: عدم آگاهي به مسائل و داشتن اطلاعات غلط و ناكافي براي اظهار نظر مضر وخطرناك است وتنها راه ممكن براي رفع ابهامات  گفتگوي شفاف است.
 وي ادامه داد  : انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران در پیگیری مشکلات وموارد مرتبط با امور مالياتي واحدهای سرب و روی با برگزاری جلسات مختلف اقدامات ارزشمندی انجام داده است و من معتقدم مسئولين امور مالياتي باید نگاه خود به صنعت ومخصوصا سرب و روی را تغییر دهند و با نگاه مشتری به صنعت گران این حوزه نگاه کنند.
مرادلو از تشکیل کمیته ای جهت حل مشکلات مالياتي واحدهای روی خبر داد و گفت : امیدواریم مسئولین دست ما را در حل مشکلات این صنعت بگیرند و راه را برای توسعه این صنعت بیش از پیش هموار نمایند.
رئیس هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران اظهار داشت : ما خود را وفادار به رأی تمام اعضاء انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران می دانیم و در صیانت از رأی شما و تحقق اهداف انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران با تمام توان تلاش می کنیم تا بتوانیم در تحقق آرمان های این انجمن موفق باشیم.
درادامه  علي وثيقي مطلق برنده شدن انجمن در مزایده معدن مهدی آباد و بهره برداری از آن را از موفقیت های انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران برشمرد و گفت : با همت و یاری همه اعضاء انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران شاهد موفقیت های بیش از پیش این انجمن در صحنه های داخلی و خارجی خواهیم بود.
در ادامه این برنامه سیروس میانجی عضو هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران نیز به ارائه گزارشی از عملکرد انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران پرداخت و حسابرس انجمن نیز به ارائه گزارشات مالی این انجمن پرداخت.
در این جلسه بعد از رأی گیری ، اعضاء جدید هیأت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران و بازرس این انجمن انتخاب شدند و یوسف مرادلو با حضور در پشت تریبون از همه اعضاء حاضر در جلسه به خاطر حسن اعتمادشان به هیأت مدیره جدید تقدیر و تشکر کرد و گفت : ما نماینده همه اعضاء هستیم ومن ازتمامي همكاراني كه به بنده راي دادند و راي ندادند تشكر وقدرداني مي كنم و تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا حافظ آرمان ها و اهداف این انجمن باشیم و در اين مسير تلاش خواهيم كرد كه اعتماد همكاراني را كه به هردليل راي به
هيات مديره جديد ندادند بيشتر جلب كنيم و انجمن متعلق به همه صنعت است و نظر و انتظار معقول منطقي و قانوني تمامي اعضاء محترم انجمن بايستي تامين گردد.

انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران | اعضای هیات مدیره | یوسف مرادلو

انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران | اعضای هیات مدیره

.

انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران | اعضای هیات مدیره

انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران | اعضای هیات مدیره

انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران | اعضای هیات مدیره

انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران | اعضای هیات مدیره


date_range ۱۳۹۶/۰۳/۰۶، ۲۰:۲۴:۴۸       visibility 3447

Facebook    Google    LinkedIn    Twitter